"Vy děláte z Vašeho života sen,
my z Vašeho snu skutečnost"


V případě dotazů a zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat, či si rezervovat termín na nezávaznou osobní schůzku. 

Svatební "chill zóna" s jiným nádechem
Čajový koutek aneb cesta čaje

Ke svatbě patří neodmyslitelně alkoholické a nealkoholické nápoje všeho druhu, ale čajový koutek s čajovým rituálem je na svatbách v tuzemsku velmi neobvyklá záležitost. Přitom lze tímto způsobem na Vaší svatbě vytvořit příjemnou a neobyčejnou atmosféru, např. v rámci tzv.  "chill zóny", která je v dnešní době na svatbách velmi vyhledávaná.

 Jak byste byli Vy a Vaši svatební hosté nadšeni, mít tu možnost se na chvíli uvolnit, zameditovat a nechat se unést do tajů unikátních čajů z Číny a Japonska, které nejsou běžně dostupné?
 Lahodný originální celolistý čaj nejvyšší kategorie se zajímavým výkladem bude rituálně naservírován renomovaným odborníkem na čaje, který také poví něco o čajovníku z kterého daný čaj pochází, jeho stáří, přípravě, jednotlivých nálevech a během krátkého čajového rituálu budou mít svatebčané možnost zažít jiný druh svatební zábavy. Dopřejí si chvíli oddychu, odpočinku a odreagování, což spousta svatebních hostů umí ocenit.
 V žádném případě se nejedná o několikahodinovou nezábavnou přednášku, kdy by svatební hosté přišli o cenný čas na Vaší svatbě, ale je to pouze takové dvacetiminutové rozptýlení během svatebního dne. Mimo jiné ideální možnost, jak např. vyplnit volno během focení novomanželů, nebo chvilku posedět s kamarády, či rodinou a především příležitost, jak se svatební hosté mohou mezi sebou seznámit a lépe se poznat. 

 Je to krásný zážitek pro všechny přítomné a především jedinečné zpestření Vaší svatby.

 V ceně je zahrnutý renomovaný odborník na čaje, exklusivní čaj, rituální keramiku, servis atd. Další informace, či cenovou nabídku s Vámi moc rádi zkonzultujeme, neváhejte nám napsat.