"Vy děláte z Vašeho života sen,
my z Vašeho snu skutečnost"


V případě dotazů a zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat, či si rezervovat termín na nezávaznou osobní schůzku. 

Můj příběh...

  Od narození jsem organizátorem tělem i duší. V dětství jsem milovala dokonalou přípravu mých narozeninových oslav, kreativní tvorbu a učení se něčemu novému. Tato vášeň mne provázela i v dospělosti při organizování oslav pro jiné, v profesním životě při pořádání eventů s určitou tematikou a ta se mne drží dodnes.

Jsem absolventkou Vysoké školy hotelové v Praze 8 a Vysoké školy ekonomické v Praze - obor cestovní ruch a rozvojové studie. Od útlého dětství jsem vyrůstala v různých zemích, a proto mi není žádná kultura cizí, ba naopak velice ráda spolupracuji i se zahraničními klienty. 

Od roku 2016 jsem převzala další, nicméně tu nejkrásnější roli být maminkou a od roku 2019 se mi tato role zdvojnásobila. Avšak nikdy jsem nepochybovala, že bych se nevrátila k tomu, co mi je tak blízké, s čím mám zkušenosti a co mne bude vždy naplňovat - pořádat eventy a přetvářet přání a sny klientů ve skutečnost. 

Práce Event Managera a tudíž i  svatební koordinátorky je nemalá výzva, ale pokud je dělána se správnou dávkou empatie a láskou, tak je to vášeň. Nejen empatie, ale i pracovitost, spolehlivost a cílevědomost jsou mými základními rysy při každé mnou pořádané akci. 

 Ráda se neustále vzdělávám, a proto jsem absolvovala kurzy pro svatební koordinátory, neboť chci, aby má práce byla co nejkvalitnější. 
Mé životní zkušenosti mě naučily, že nestačí pouze být dobrý, a protože chci svým klientům nabídnout služby na špičkové úrovni, tak jsem v roce 2022 dokončila vzdělávací rekvalifikační program akreditovaný MŠMT ČR - Event Manager, který mé vědomosti a znalosti ještě více prohloubil a já je mohu reflektovat do své práce.

 Bude mi ctí, pokud si mne vyberete do role Vaší pomocné ruky a partnera a budu mít možnost být Vám oporou na cestě k Vaší vysněné svatbě a aby se z Vašeho snu stala skutečnost.

S úctou,       

      Jenny