"Vy děláte z Vašeho života sen,
my z Vašeho snu skutečnost"


V případě dotazů a zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat, či si rezervovat termín na nezávaznou osobní schůzku. 


Vaše svatba bez starostí a dle Vašich představ?
Svěřte se do rukou svatební koordinátorky. 

Svatební den by měl být pro všechny přítomné, ale především pro nevěstu a ženicha dnem nezapomenutelným, a proto by měl proběhnout bez stresu a zbytečných starostí. Svatební koordinátorka je Vaší oporou nejen při přípravách a celkové organizaci Vaší vysněné svatby, ale také v průběhu Vašeho svatebního dne.

 Na základě vlastních zkušeností Vám pomůže s naplněním Vašich estetických představ, ale především Vám pomůže optimalizovat Váš svatební rozpočet. Bude Vám nápomocna s výběrem svatebního místa, ověřených dodavatelů, bude Vám po boku při tvorbě a výběru svatebních tiskovin, pomůže Vám s plánováním svatebního obřadu, tvorbou harmonogramu svatebního dne, tak jako se sestavením svatebního menu, s floristickou a další výzdobou a bude s Vámi plánovat různé aktivity a to tak, aby Vám splnila veškerá Vaše přání a očekávání.

 Během svatebního dne bude dohlížet, aby bylo dodrženo vše domluvené, svatebčané se po celou dobu cítili komfortně a novomanželé nemuseli v ten den již nic řešit.

 Vězte, že svatební koordinátorka nepořádá svatby dle svých představ a k obrazu svému, ale je pro snoubence pomocnou rukou, důležitým partnerem, který přetvoří jejich představy ve skutečnost. Někteří snoubenci sice považují svatební koordinátorku za zbytečnost, ale věřte, že s blížícím se termínem svatby Vám budou Vaše nervy vděčné, že pro Vás to zbytečnost nebyla. 

 Každá svatba je jedinečná a svatební koordinátorka Vám pomůže, aby i ten Váš den byl pro Vás ten nejkrásnější.